Iva Hüttnerová - Dva andílci v zimě

Litografie, 12x20 cm. Signováno vpravo dole Iva Hüttnerová 04. Volný list.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

55104. Dva andílci v zimě
Dražba ukončena:13.01.2021 19:22:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč