Iva Hüttnerová - Dvojice

Litografie 49/100, 30x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Iva Hüttnerová 96. Rám, sklo.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

34753. Dvojice
Dražba ukončena:19.09.2019 22:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč