Iva Hüttnerová - Kabaret

Litografie, 54/120, 32x26 cm, Signováno vpravo dole tužkou Iva Hüttnerová 91. Rám, sklo.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

63082. Kabaret
Dražba ukončena:12.08.2021 22:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč