Iva Hüttnerová - Kartářka

Litografie, 27x21 cm. Signováno dole uprostřed Iva Hüttnerová. 9/90. Rám, sklo.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

50220. Kartářka
Dražba ukončena:14.10.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč