Iva Hüttnerová - Liška

Litografie, 32x27 cm, signováno vpravo dole Iva Hüttnerová 98, volný list.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

12939. Liška
Dražba ukončena:11.10.2017 20:11:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč