Iva Hüttnerová - Mlsná liška

Litografie, 12x20 cm. Signováno vpravo dole Iva Hüttnerová 04. Volný list.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

55849. Mlsná liška
Dražba ukončena:10.02.2021 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč