Iva Hüttnerová - Píseň o ubohý Anežce Böhmový

Litografie, 43x32 cm. Pasparta, sklo. Signováno vpravo dole tužkou Iva Hüttnerová 93.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

56795. Píseň o ubohý Anežce Böhmový
Dražba ukončena:17.03.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč