Iva Hüttnerová

37187. Slepý harmonikář

popis: Litografie, 31x27 cm. 16/90. Signováno vpravo dole tužkou Iva Hüttnerová 94. Volný list.

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

dražba ukončena: 13.11.2019 19:41:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč