Ivan Anisimov - Soubor 3 prací

Oleje na kartonech, od 40x31 po 41x36 cm. Nesignovány. Nerámovány.

Pozn.: Malby mírně poškozeny. Vzadu autorské razítko I. Anisimov.

23704. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:31.10.2018 21:53:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč