Ivan Bukovský - Ahasver

Olej na kartonu, 53x42 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2006. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

81142. Ahasver
Dražba ukončena:27.07.2022 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč