Ivan Bukovský - Krajina

Olej na sololitu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole Bukovský 2023. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1949.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

doporučujeme
115749. Krajina
Zbývá:15 dnů, 20 hodin
Konec dražby:30.05.2024 21:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč