Olej na plátně, 80x127 cm, rám, nesignováno, nedatováno. 1934, Buštěhrad - 2001 Absolvoval VŠUP v Praze, po roce 1968 v emigraci. V šedesátých letech několik výstav v Praze. Pozn.: Doporučejeme malbu vyčistit.