Olej na plátně, 100x75 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno 1961. 1934, Buštěhrad - 2001 Absolvoval VŠUP v Praze, po roce 1968 v emigraci. V šedesátých letech několik výstav v Praze. Pozn.: Vzadu štítek se jménem autora a názvem díla.