Ivan Dobroruka

306411. Mladý malíř

popis: Olej na plátně, 60x52 cm. Signováno vpravo dole Ivan D. 56. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1934, Buštěhrad - 2001
Absolvoval VŠUP v Praze, po roce 1968 v emigraci. V šedesátých letech několik výstav v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 20.10.2020 20:11:25

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč