Olej na plátně, 60x52 cm. Signováno vpravo dole Ivan D. 56. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
o autorovi: 1934, Buštěhrad - 2001
Absolvoval VŠUP v Praze, po roce 1968 v emigraci. V šedesátých letech několik výstav v Praze.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.