Ivan Exner

32745. V tomto znamení

popis: Olej na plátně, 130x95 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.05.2019 22:20:37

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 70 000 Kč