Ivan Mládek - Na golfu

Olej na plátně, 110x90 cm. Signováno vlevo dole I. Mládek. Rámováno.

Nejdelší strana: 125 cm

o autorovi: 1942
Kreslíř, malíř, skladatel, zpěvák, textař. Studoval na VŠE v Praze. Od 60. let minulého století se zabýval malbou a kresleným humorem. Spolupracoval s časopisem Mladý svět. Společně s Jaroslavem Myslivečkem vytvářeli monumentální antiperspektivní obrazy. Společné obrazy podepisovali Josef II. Později začal Mládek své motivy realizovat v samostatné, naivisticky laděné stylizované malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

vydraženo top velký formát
104625. Na golfu
Dražba ukončena:26.10.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:85 000 Kč