Ivan Mládek - Vyřešíme tentokrát domluvou

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole I. Mládek. Rámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1942
Kreslíř, malíř, skladatel, zpěvák, textař. Studoval na VŠE v Praze. Od 60. let minulého století se zabýval malbou a kresleným humorem. Spolupracoval s časopisem Mladý svět. Společně s Jaroslavem Myslivečkem vytvářeli monumentální antiperspektivní obrazy. Společné obrazy podepisovali Josef II. Později začal Mládek své motivy realizovat v samostatné, naivisticky laděné stylizované malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

vydraženo top
108471. Vyřešíme tentokrát domluvou
Dražba ukončena:01.02.2024 21:05:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:95 000 Kč