Ivan Ouhel - Hory

Olej na plátně, 20x30 cm. Signováno dole uprostřed I. Ouhel 97. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1945 – 2021
Narodil se v Ostravě. Večerně studoval Střední odbornou školu výtvarnou, v létech 1968 – 1974 absolvoval pražskou AVU v ateliéru Karla Součka. Výtvarně byl koloristou, zajímala ho krajina, věnoval se i figurálním kompozicím existencionálního typu. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha galeriích v Čechách i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 270 000 Kč

301218. Hory
Dražba ukončena:04.10.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 000 Kč