Ivan Ouhel - Jablko

Kombinovaná technika, 100x71 cm, signováno vpravo dole I. Ouhel 92, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1945 – 2021
Narodil se v Ostravě. Večerně studoval Střední odbornou školu výtvarnou, v létech 1968 – 1974 absolvoval pražskou AVU v ateliéru Karla Součka. Výtvarně byl koloristou, zajímala ho krajina, věnoval se i figurálním kompozicím existencionálního typu. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha galeriích v Čechách i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 270 000 Kč

9831. Jablko
Dražba ukončena:26.04.2017 18:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč