Ivan Polcar - Z Cyklu - Čas

Kombinovaná technika, 20x19 cm. Signováno vpravo dole Polcar 94. Rámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1946

103146. Z Cyklu - Čas
Dražba ukončena:01.10.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč