Ivan Sedliský - Akt

Měď, 55x31 cm. Signováno vlevo dole Ivan. Nerámováno.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1926 (Ostrava) - 1999 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

45169. Akt
Dražba ukončena:27.05.2020 20:56:19
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 400 Kč