Ivan Sedliský - Žena v pestré blůze

Olej na plátně, 90x120 cm. Signováno vpravo dole Ivan. Rámováno.

Nejdelší strana: 124 cm

o autorovi: 1926 (Ostrava) - 1999 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

velký formát
152664. Žena v pestré blůze
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:23:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč