Ivan Šnobl - Večerní setkání

Olej na desce, 40,5x32 cm. Signováno vlevo dole I. Šnobl 2007. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

154190. Večerní setkání
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:08:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 1:14:52 13967