Ivan Svatoš - Pražské Benátky

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Ivan Svatoš 1996. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1953
Malíř, grafik, ilustrátor, pedagog. Studoval na výtvarné škole V. Hollara v Praze, studijně pobýval v Paříži. Zabývá se malbou, volnou a užitou grafikou. Věnuje se krajinomalbě, zvláště pohledům na architekturu a městské veduty (Praha, Brno), současné i historické. Vyučoval na soukromé výtvarné škole, založil nakladatelství, vydává poezii, kterou sám ilustruje.

112884. Pražské Benátky
Dražba ukončena:28.03.2024 20:00:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:50 000 Kč