Ivana Brázdová - Kupka, Rothko, Pollock in my head

Kombinovaná technika ( olej, akryl a sprej ), 80x50 cm. Signováno zezadu Brázdová 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Českobudějovickou malířku Ivanu Brázdovou charakterizuje tematická rozmanitost její tvorby a malířských technik. Momentálně jsou její obrazy součástí skupinové výstavy v Číně ve Wuhanu a Zhuhai (Makowski gallery). Více než 80 obrazů bylo prodáno do soukromých sbírek nejen v tuzemsku. Účastní se také charitativních akcí. V poslední aukci, na podporu handicapovaného sportovce Jiřího Němce, byl její obraz vydražen za 26 000 Kč. Výtvarnou kreativitu využila k ilustraci svého románu Top secret, který publikovala pod pseudonymem Sensuela Perez.

105286. Kupka, Rothko, Pollock in my head
Dražba ukončena:16.11.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč