Ivo Saliger

41551. Doktor smrt a dívka

popis: Lept, 68x51 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ivo Saliger. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.03.2020 20:41:05

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč