Ivo Saliger  - Doktor smrt a dívka

Lept, 66x45 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: 1894 – 1987
Rakouský malíř

60444. Doktor smrt a dívka
Dražba ukončena:17.06.2021 19:35:03
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč