Ivo Saliger  - Společnost v hostinci

Olej na plátně, 70x80cm, Signováno vlevo dole Ivo Saliger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1894 – 1987
Rakouský malíř

112870. Společnost v hostinci
Dražba ukončena:27.03.2024 22:20:14
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč