Ivo Saliger

39149. Spravedlnost

popis: Suchá jehla, 63x43 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ivo Saliger. Pasparta.

Pozn.: Silně poškozeno.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:01:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč