J. Martin - Vítězný oblouk v Římě

Akvarel, 36 x 52 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vlevo dole J. Martin, Roma.

317. Vítězný oblouk v Římě
Dražba ukončena:23.04.2013 22:40:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:7 000 Kč