Julius Mařák - Pod ořechovými stromy ve Zdislavicích

Kresba tužkou, 17x19 cm, rám, zaskleno,signováno vpravo dole a datováno 24.9.1894.
Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem.
Pozn.: Vzadu autorský název a přípis o pravosti díla J. Mařáka a o účasti v aukci.

816. Pod ořechovými stromy ve Zdislavicích
Dražba ukončena:20.11.2013 21:42:10
Vyvolávací cena:7 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč

7 000 Kč 20.11.2013 21:42:10 157