Josef Koudelka - Kytice

Olej na kartonu, 65x47, signováno vpravo nahoře J. Koudelka, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3322. Kytice
Dražba ukončena:26.11.2015 20:15:28
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 500 Kč