Jan Havelka - Údolí Blanice

Olej na plátně, 65x85 cm, signováno vlevo dole J. Havelka, rám.

5327. Údolí Blanice
Dražba ukončena:28.09.2016 19:57:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč