J. Golwig

54664. Hráči karet

popis: Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vlevo dole J. Golwig. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:27:02

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 35 000 Kč