J. Holub - Krajina s rybníčkem

Olej na kartonu, 22x30 cm. Signováno vlevo dole J. Holub 1957. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

35367. Krajina s rybníčkem
Dražba ukončena:26.09.2019 21:03:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč