J. Jungwirth - Portrét knížete Paara

Olej na plátně, 80x64 cm. Signováno vlevo dole J. Jungwirth 1916. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Jedná se o jednoho z posledních původních majitelů panství Bechyně.

J. Jungwirth
51631. Portrét knížete Paara
Dražba ukončena:28.10.2020 19:59:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč