J. Kadlec

306700. Horská bystřina

popis: Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole J. Kadlec. Rámováno.

zbývá: 0 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.11.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 18.11.2020 22:44:05 1109
500 Kč 15.11.2020 18:50:00 7723