J. Kadlec - Horská bystřina

Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole J. Kadlec. Rámováno.

306700. Horská bystřina
Dražba ukončena:24.11.2020 20:05:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč