Jiří Kaiser - Zátiší se skleněným džbánem

Olej na plátně, 65x55 cm, signováno vpravo dole J. Kaiser 48, rám.

4746. Zátiší se skleněným džbánem
Dražba ukončena:26.05.2016 18:04:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč