J. Kubin - Apokalypsa

Litografie, 43x32 cm, signováno vpravo dole J. Kubin, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

4000. Apokalypsa
Dražba ukončena:30.03.2016 20:20:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč