J. Liesler, R. Argondian, J. Nálepa, M. Roubíčková, J. Milovanský a další

51982. Magické oko

popis: Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Současná majitelka získala dílo od malířů, kteří navštěvovali restauraci U Zlaté hrušky na Novém Světě.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 23 000 Kč