Josef M. Černovický - Tulák

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x17 cm. Signováno vlevo dole J. M. Černovický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

46174. Tulák
Dražba ukončena:24.06.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč