J. Moravec - Koupání

Olej na překližce, 60x50 cm, signováno vpravo dole J. Moravec, rám.

5760. Koupání
Dražba ukončena:29.09.2016 22:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč