J. Novák - Horníci

Olej na plátně, 105x135 cm. Signováno vlevo dole J. Novák 78. Nerámováno

19900. Horníci
Dražba ukončena:26.04.2018 20:33:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč