J. Novák - Krajina

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vlevo dole J.Novák. Rámováno.

Nejdelší strana: 81 cm

154420. Krajina
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:40:16 15681