J. Novák - Malíř

Olej na plátně, 72x60 cm. Signováno vpravo dole J. Novák. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

32413. Malíř
Dražba ukončena:29.05.2019 21:04:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč