J. Novák - Na trhu

Olej na překližce, 29x28 cm. Signováno vpravo dole J. Novák 50. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

35254. Na trhu
Dražba ukončena:26.09.2019 19:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč