J. Paroubek, L. Jiřincová, Karel Vavřina, Jaroslav Novák, Vladimír Koukl, Stanislav Odvárko, J. Chudomel - Soubor 8 prací na papíře

Různé grafické techniky (3x grafika, 4x akvarel, 1x kombinovaná technika), od 10x7 cm do 50x70 cm. Všechny signovány. 7x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

J. Paroubek, L. Jiřincová, Karel Vavřina, Jaroslav Novák, Vladimír Koukl, Stanislav Odvárko, J. Chudomel
305873. Soubor 8 prací na papíře
Dražba ukončena:17.08.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč