Různé grafické techniky (3x grafika, 4x akvarel, 1x kombinovaná technika), od 10x7 cm do 50x70 cm. Všechny signovány. 7x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo. Pozn.: Mírně poškozeno.