J. Paroubek, L. Jiřincová, Karel Vavřina, Jaroslav Novák, Vladimír Koukl, Stanislav Odvárko, J. Chudomel

305873. Soubor 8 prací na papíře

popis: Různé grafické techniky (3x grafika, 4x akvarel, 1x kombinovaná technika), od 10x7 cm do 50x70 cm. Všechny signovány. 7x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.08.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč