J. Petr, R. Peithner, J. Hanuš, nečitelně - Soubor 4 olejomaleb

Od 37x27 cm po 50x35 cm. Signovány. 3x rám, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny

J. Petr, R. Peithner, J. Hanuš, nečitelně
28751. Soubor 4 olejomaleb
Dražba ukončena:27.02.2019 18:18:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč