J. Riedl, J. Pik, V. Novák,... - Konvolut 34 olejomaleb

Olejomalby, Rozměry od 36x30 cm do 65x54 cm. Většina signována. Rámovány.

Pozn.: Některé poškozeny. Pouze osobní odběr Praha, Brno.

80933. Konvolut 34 olejomaleb
Dražba ukončena:10.07.2022 20:09:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč