J. Rombald - Akt v křesle

Olej na plátně, 95x65 cm. Signováno vpravo dole J. Rombald 31. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Rakouský malíř 1. pol. 20. století. Obrazy tohoto malíře se taktéž prodávají a draží na rakouském a německém trhu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

36853. Akt v křesle
Dražba ukončena:31.10.2019 22:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč